(+48) 884 907 800, 32 643 39 47       biuro@abixolkusz.pl

Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwrot towaru (Odstąpienie od umowy)

Kupujący zgodnie z obowiązującym prawem ma możliwość zwrotu lub wymiany towaru, w ciągu 14 dni od zakupu.
Zwrot produktu powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Kupujący odstąpił od umowy.
Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. Zwracane produkty muszą znajdować się w takim samym stanie, jak w momencie ich otrzymania.
Zwracany produkt powinien być kompletny, znajdować się w stanie niezmienionym (w takim samym stanie jak został zakupiony) oraz nie posiadać żadnych śladów użytkowania (rysy, zabrudzenia, pęknięcia, rozdarcia).

Sprzedający może pomniejszyć kwotę za zwrócony towar w przypadku, w którym rozpakowany towaru nie nadaje się do ponownej sprzedaży jako pełnowartościowy (np. uszkodzone opakowania, widoczne ślady używania towaru, ślady po montażu części zamiennych lub jakiekolwiek inne ślady wskazujące na używanie sprzętu).
Na podstawie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Sprzedawca uprawniony jest do obciążenia Kupującego z tytułu zmniejszenia wartości towaru będącego wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Innymi słowy w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru Kupujący powinien obchodzić się z towarem i sprawdzać go tylko w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.
 
Jeśli chcesz zwrócić towar to wypełnij formularz zwrotu – uzupełnij informacje, wypełnij wszystkie pola formularza tak, aby nie było wątpliwości czego dotyczy zwrot. Odpowiednie uzupełnienie danych pozwoli w szybki sposób odnaleźć zamówienie, którego dotyczy zwrot. Zapakowany towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu odeślij na adres: Sklep Muzyczny Abix, ul. Pomorska 22B, 32-300 Olkusz.
 
Koszt przesyłki pokrywa zwracający.
 
Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem!

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 432 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Totalny profesjonalizm i szacunek do klienta błyskawiczna realizacja .polecam wszystkim!
2024-06-11
Bardzo szybka realizacja.
pixel